Від Тернополя пройти до Верховної ради є шанси лише у двох кандидатів, – соціологіяТернопіль НАЖИВО!

За останніми результатами соціологічних опитувань, які провели ВГО «Передові правові ініціативи», на парламентських виборах по мажоритарному округу №163 із центром у місті Тернопіль, найбільше шансів перемогти – у двох кандидатів: Степана Барни («Європейська солідарність») та Андрія Богданця («Слуга народу»).

Відео доступне тут Об этом сообщает infoline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, згідно із опитуванням між цими двома кандидатами незначна різниця (0,82%), що менше ніж похибка опитування (1,5%). Інші кандидати – значно відстають від лідерів, що робить їхні шанси потрапити до Парламенту ще меншими.

У відсотковому співвідношенні ситуація наступна:

* Барна Степан Степанович (Європейська Солідарність) – 14,78%
* Богданець Андрій Володимирович (СЛУГА НАРОДУ) – 13,96%
* Брич Богдан Васильович (ВО “Батьківщина”) – 8,62%
* Черкашин Максим Володимирович (ГОЛОС) – 8,42%
* Бицюра Леонід Олексійович (ВО “Свобода”) – 5,13%

У Тернопільській області, загалом, опитуванням було охоплено п’ять виборчих округів – від 163 до 167, опитано понад 15 тис. респондентів.

Зауважимо, ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела масштабне опитування громадської думки в Україні напередодні парламентських виборів з 1 до 7 липня. У кожному із 199 виборчих округів було опитано до 3 000 респондентів, це 365 366 виборців загалом в Україні. Вибірка – з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. Дослідження проводилося за методикою великих чисел, шляхом інтерв’ювання face-to-face, в режимі онлайн через мобільні додатки. Похибка репрезентативності не перевищує 1,5%.

Опитування проводилося на власне замовлення ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ». Для проведення інтерв’ю було залучено 3 755 інтерв’юерів (на волонтерських засадах).

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», створена в 2007 році – займається дослідженнями, контролем та спостереженням за виборчими, громадськими і політичними процесами, як в Україні, так і за кордоном. Організація об’єднує висококваліфікованих спеціалістів у сфері виборчих процесів та дослідженні громадської думки.Джерело статті: “https://ternopillive.com.ua/vid-ternopolya-projty-do-verhovnoyi-rady-ye-shansy-lyshe-u-dvoh-kandydativ-socziologiya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя