Весільний фотограф, якого обрали депутатом, поскаржився на тяжке життя

<span>Новообраний народний депутат Сергій Штепа</span> — Весільний фотограф, якого обрали депутатом, поскаржився на тяжке життя
Новообраний народний депутат Сергій Штепа
Фото: Audi Центр Запоріжжя
Сергій Штепа: Без повноважень майже неможливо вирішувати проблеми на рівні округу, тому потрібно трохи зачекати Об этом сообщает bankruptcy.in.ua со ссылкой на СМИ.


Новообраний депутат від «Слуги народу» Сергій Штепа заявив, що останнім часом різко зросла кількість повідомлень та дзвінків і фізично не встигає всім відповідати. Про це він написав у Facebook.


«У подальшому цю проблему вирішу шляхом долучення помічників і відкриття приймальні, але я вже почув фрази на кшталт «ось, тільки виграв – і все, виборці стали не потрібні», — бідкається нардеп.


«Дуже часто мене питають, чому ще не побудована дорога там-то і там-то, чому я не дав наказ розпиляти дерева, чому не відремонтував дах у школі. Цікавляться, чому людям не сплачують зарплатню на приватному підприємстві, причому кажуть про це так, нібито я особисто мав прийти, взяти гроші та видати їх працівникам. І навіть дехто обурюється, що мене обрали ще два тижні тому, а я досі не знизив тарифи! Спочатку я сприйняв це як жарт, але потім виявилось, що люди не жартували…», — зауважив Штепа.


Отже, він вирішив звернутися до виборців з відповіддю.


«1. ЦВК ще навіть не оприлюднила остаточні результати виборів!


2. Народний депутат отримує повноваження тільки після присяги в залі Верховної Ради.


3. Частина з перелічених питань взагалі не відноситься до компетенції народного депутата. Звісно, якщо мені надсилають такі запити, я даю відповіді та підказую, куди потрібно звернутись. Але я дуже прошу не перетворювати запити на спам та не надсилати їх «просто так, тому що є вільний час». І по можливості писати чітко суть проблеми, а не розповідати десятки подробиць з особистого життя, які взагалі не стосуються питання (буває і таке). Той час, який витрачається на читання зайвих деталей, міг би бути використаний для розв’язання проблем», — написав нардеп.


Він підкреслив: «Для того, щоб ви розуміли, що ні я, ні інші майбутні депутати від партії «Слуга народу» не б’ють байдики, я доповідаю: ми вже почали роботу в комітетах та підготовку законопроектів. Я щойно повернувся з восьмиденного тренінгу, і в мене є лише півтора дні на відпочинок, після чого ми зустрічаємось майбутнім комітетом у столиці для напрацювання законодавчої бази. І це відбувається ще до прийняття присяги. Без повноважень майже неможливо вирішувати проблеми на рівні округу, тому потрібно трохи зачекати. Але відсутність повноважень не заважає працювати над законами. І ми працюємо».


«Слуга народу» зауважив, що відреагувати миттєво на проблеми, які стосуються саме його округу №77 (Запоріжжя), він поки що не може юридично.


«Я ще раз хочу подякувати вам за величезний кредит довіри. І прошу розуміння, що офіційна робота почнеться трохи згодом», — резюмував нардеп.


Нагадаємо, Сергій Штепа переміг на позачергових виборах в одномандатному окрузі №77 (Запоріжжя), випередивши керівника «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва на 11%.


Читайте також: Перше інтерв’ю весільного фотографа, який переміг на виборах у Верховну Раду

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vesilniy-fotograf-yakogo-obrali-deputatom-poskarzhivsya-na-tyazhke-zhittya-615963.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя