Адвокат Порошенка каже, що експрезидента просять на поліграф, аби приховати, що немає доказів

Адвокат Порошенка каже, що експрезидента просять на поліграф, аби приховати, що немає доказів Фото: president.gov.ua

"Питання слідчих самі по собі підтверджували той простий факт, що провадження порушені за відсутності події будь-якого злочину. Щоб приховати це, слідчі ДБР забороняють нам коментувати допити. Справи про ухилення від сплати податків доводяться документами. Теперішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, що має ще на якийсь час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь-яких злочинів чи навіть правопорушень", — заявив Ігор Головань, інформує УП. Об этом сообщает recession.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Петро Порошенко публічно заявляв, що не довіряє ДБР, оскільки слідчі ДБР показали свою упередженість і необ’єктивність. Він готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу "Прямий". Йти на зустріч забаганкам кремлівського ініціатора і упереджених слідчих Петро Порошенко не буде. Ми вимагаємо притягнути до відповідальності пана Портнова за дачу завідомо неправдивих відомостей", — наголосив адвокат.

Нагадаємо, що 13 серпня Печерський районний суд Києва дав дозвіл допитати Порошенка у Державному бюро розслідувань із застосуванням поліграфа.

12 серпня Петро Порошенко прийшов на допит у Державне бюро розслідувань.

Допит тривав дві години.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що допит Порошенка стосувався ухилення від податків під час купівлі-продажу телеканалу "Прямий".

Глава ДБР також пригрозив Порошенку допитом на детекторі брехні.

Водночас, Петро Порошенко заявив, що готовий пройти детектор брехні в прямому ефірі на телеканалі "Прямий".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/advokat_poroshenka_kazhe_shcho_eksprezydenta_prosyat_na_poligraf_aby_pryhovaty_shcho_nemaie_dokaziv_299309.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя