Гримчака залишили під вартою


6 вересня апеляційний суд Чернігівської області залишив колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака під вартою

Про це повідомляє Служба судових розпорядників апеляційного суду, передає Укрінформ. Об этом сообщает planetanovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

6 вересня суд розглядав апеляційну скаргу на рішення Деснянського районного суду Чернігівської області від 16 серпня 2019 року щодо застосування запобіжного заходу відносно заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака. Відомо, що його взяли під арешт терміном на 60 днів із правом внесення застави в розмірі 6 млн₴ Відтоді він перебуває в Чернігівському СІЗО.

"Рішення суду попередньої інстанції відносно Юрія Гримчака залишено без змін", — сказав один із розпорядників.

У Facebook дружина арештованого Юлія Гримчак написала, що на суд її чоловіка привели аж 10 охоронців із Нацгвардії України. І цього разу він уже не сидів поряд з адвокатом, а знаходився у клітці.

Поза тим, Юлія Гримчак припускає, що невдовзі може відбутися зміна кваліфікації інкримінованого її чоловікові правопорушення, оскільки прокурори не знають, за якою статтею кваліфікувати його дії. Коли ж суд запитав у прокурорів, хто є постраждалою стороною у справі, ті відповісти не змогли.

Також пані Юлія розмістила заяву свого чоловіка, де він повідомляє про задовільне самопочуття і найкращу з усіх можливих камер.

"Ні про яке самогубство мови йти не може!", — наголосив Гримчак.

  • Нагадаємо, 14 серпня 2019 року затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрія Гримчака, а також брата його дружини Ігоря Овдієнка на хабарі у $480 тис. Овдієнка теж узято під варту.
  • Затриманим закидають вимагання від підприємця $1,1 млн хабара за вплив на ухвалення держслужбовцями рішення на його користь. Експерти не виключають, що нова влада в такий спосіб намагється "знайти підхід" до чинного генпрокурора Юрія Луценка.
  • Адвокат Тетяна Матяш заявила, що правоохоронці не зафіксували факт передачі грошей Гримчаку, а нібито виявлені півмільйона доларів — це "календарики".
  • НАБУ показало схеми домовленостей і руху коштів. Інфографіка.
  • 17 серпня Гримчака помістили до Чернігівського СІЗО.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/06/grymchaka_zalyshyly_pid_vartoyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя