"Слуга" Яременко визнав капітуляцію, винними вважає попередників. ВІДЕО

Богдан Яременко Об этом сообщает secondstreet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нардеп зі "Слуги народу" Богдан Яременко гадає, що капітуляція, проти якої нині протестує громадянське суспільство, насправді мала місце раніше

"Акції протесту. Я за. Правильно, це складне питання, і думка громадськості має бути почута ... Проти чого я? Проти нагнітання. "Ні капітуляції" – це дуже небезпечна заявка, це заявка про нерозуміння того, що відбувається", – застеріг голова парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

"Капітуляція, якщо і була в Україні, коли було закладена основа всього того, що зараз раптом почало турбувати людей – формула Штайнмаєра тощо – це вересень 2014 року й лютий 2015-го, коли було підписано Мінські угоди, де є все те, на що погодився Кучма у вересні цього року", – поділився власним баченням подій Яременко.

Депутат зауважив, що в документі, який підписав представник України у тристоронньої контактній групі Леонід Кучма, "немає нічого, чого не було б у підписаних Україною Мінських угодах".

Також "слуга" заявив, що відмовлятися від мирних переговорів – "дуже небезпечна позиція: вона буде вести до ізоляції України".

"Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок принципових речей, але не жертвувати чимось у цих переговорах – ми не зможемо, – зазначив Яременко. – Тому не треба боятися формули Штайнмаєра, не треба говорити про капітуляцію – вона вже відбулася. Більше, ніж було – ніхто не допустить".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570455003--sluga-yaremenko-viznav-kapitulyatsiyu-vinnimi-vvazhae-poperednikiv-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя